LOTOS Cup 2010: Młodzi skoczkowie na skoczni Skalite

W piątek i w sobotę w Szczyrku na skoczni Skalite odbędą się 5 i 6 zawody LOTOS Cup 2010. W dwóch konkursach wystąpią młodzi skoczkowie w kategoriach : junior B (1992-1993), junior C (1994-95) i junior D (1996-97).

Dodatkowe konkursy dla juniorów E i dziewcząt zostaną rozegrane podczas zawodów finałowych LOTOS Cup w Zakopanem 12 i 13 lutego.

Reklama

Program zawodów:

* 29 stycznia 2010

godz. 1000 - seria próbna i konkurs skoków - junior B, skocznia HS-106

godz. 1130 - seria próbna konkurs skoków - junior C i D - skocznia HS-77

godz. 1330 - II konkurs skoków - junior B, skocznia HS-106

* 30 stycznia 2010

godz. 1000 - seria próbna i konkurs skoków - junior B, skocznia HS-106

godz. 1130 - seria próbna i konkurs skoków - junior D i C - skocznia HS-77

godz. 1330 - II konkurs skoków - junior B, skocznia HS-106

Po dotychczas rozegranych konkursach cyklu LOTOS Cup 2010 w kategorii juniora B w klasyfikacji generalnej z 200 punktami na pierwszym miejscu plasuje się Tomasz Byrt. W kategorii juniorów C prowadzi Bartosz Gąsienica - Laskowy z 340 punktami, natomiast w kategorii juniora D pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Łukasz Podżorski z 380 pkt.

Klasyfikacja generalna - junior B po dwóch konkursach

1. Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka - 200 pkt

2. Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka - 180 pkt

3. Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra - 120 pkt

4. Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka SMS Zakopane - 100 pkt

5. Piotr Szczepaniak-Krupowski AZS Z-ne SMS Zakopane - 85 pkt

5. Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka SMS Szczyrk - 85 pkt

Klasyfikacja generalna - junior C po czterech konkursach

1. Bartosz Gąsienica Laskowy AZS Zakopane GMS - 340 pkt.

2. Kamil Byrt KS Wisła Ustronianka- 305 pkt.

3. Marcin Miętus AZS Zakopane - 256 pkt.

4. Krzysztof Biegun SSR Sokół Szczyrk SMS - 200 pkt

5. Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka - 190 pkt.

6. Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka - 158 pkt.

Klasyfikacja generalna - junior D po czterech konkursach

1. Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka - 380 pkt.

2. Krzysztof Leja AZS Zakopane GMS - 340 pkt.

3. Michał Milczanowski ZTS Zakucie Zagórz - 230 pkt.

4. Mateusz Hulbój Olimpijczyk Gilowice - 205 pkt.

5. Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra - 175 pkt.

6. Krzysztof Dziadoń TS Wisła Zakopane - 166 pkt.

Informacja prasowa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje