Liga Mistrzów: Wygrana Valencii

W pierwszym z środowych spotkań 2. kolejki Ligi Mistrzów, w grupie B Spartak Moskwa przegrał na własnym stadionie z Valencią 0:3.

Bramki dla mistrzów Hiszpanii zdobyli Angulo, Mista i Juan Sanchez. Wieczorem w tej grupie rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy Liverpoolem i FC Basel.

Podopieczni Rafy Beniteza kontrolowali grę od pierwszych minut spotkania. Pierwsza bramka padła po koronkowej trójkowej akcji Albeldy, Aimara i Angulo. Po przerwie kolejne trafienia dołożyli Mista i Juan Sanchez. Było to drugie zwycięstwo piłkarzy z estadio Mestalla, którzy z kompletem punktów i bez straty bramki prowadzą w grupie B.

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | bramki | "Mistrz" | liga | wygrana | Liga Mistrzów