Lech zatrzyma "Lewego"?

"Skupiam się na meczach i treningach, a nie na tym, co piszą w gazetach o moim transferze. Odstawiam to wszystko na bok i myślę tylko o grze" - powiedział napastnik poznańskiego Lecha, Robert Lewandowski.

Mimo, iż nie ustają spekulacje dotyczące ewentualnego transferu Roberta Lewandowskiego, to sam zawodnik myśli o inauguracji sezonu i zbliżającym się meczu z Piastem Gliwice.

Reklama

"Czeka nas jeszcze dużo ciężkiej pracy, a na Piaście przecież zawsze gra się trudno. Sezon ligowy musimy jednak zacząć tak, jak dzisiaj - od wygranej. Mam nadzieję, że runda jesienna będzie tak samo udana, jak w zeszłym roku.

Lewandowski nie chce spekulować na temat swojego transferu do zachodniego klubu i jak na razie skupia sią na grze w barwach Lecha.

"Gram w Lechu i dobrze się tu czuję. Gram w Lidze Europejskiej więc myślę, że znowu zrobimy kibicom miłą niespodziankę. Decyzja o transferze nie należy do mnie. Odstawiam to jako osobny temat. Do jakiej ligi chciałbym ewentualnie odejść? Nie zastanawiałem się nad tym" - zakończył napastnik "Kolejorza".

Zobacz wywiad z Robertem Lewandowskim

Dowiedz się więcej na temat: zatrzymanie | zatrzymana | napastnik

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama