Lagerback: Cudowna bramka

Szwecja zremisowała z Włochami 1:1 w meczu grupy C piłkarskich mistrzostw Europy. Napastnik "Trzech Koron" Henrik Larsson jest zadowolony z osiągniętego rezultatu.

Włosi prowadzili 1:0 po golu zdobytym przez Antonio Cassano w 37 min. Bramka wyrównująca padła pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego i była wyjątkowej urody. Zlatan Ibrahimovic piętą skierował piłkę do siatki nad interweniującym bramkarzem, Gianluigi Buffonem.

Reklama

"Mieliśmy trochę szczęścia i jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdobycia jednego punktu. Na początku nie graliśmy tak dobrze jak z Bułgarią, ale później się rozkręciliśmy. Dopiero druga połowa była dobra w naszym wykonaniu. Bramka Ibrahimovica była cudowna" - powiedział trener Szwecji, Lars Lagerback.

"To wspaniały gol, a w dodatku wynik z którego jesteśmy zadowoleni" - powiedział Larsson.

"Jesteśmy szczęśliwi. Zdobyliśmy jeden punkt i strzeliliśmy pięknego gola. Zlatan zasłużył na to. Jest wspaniałym piłkarzem" - dodał napastnik.

"Pierwsza połowa należała do Włochów, ale w drugiej to my przycisnęliśmy i udało nam się doprowadzić do remisu" - powiedział Larsson.

"Jesteśmy zadowoleni z wyniku. Włosi to jeden z najtrudniejszych zespołów. Zdobyliśmy gola w trochę szczęśliwych okolicznościach. To jedna z najpiękniejszych i najważniejszych bramek w mojej karierze" - powiedział po spotkaniu, Zlatan Ibrahimovic.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: napastnik | Włosi | bramka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama