Kto "wyjmie" go z Hamburgera?

Hiszpański Villarreal dołączył do grona zespołów chcących pozyskać reprezentanta Chorwacji występującego w HSV Hamburg, Ivicę Olića. Jednak znacznie bardziej ciekawe jest zamieszanie w okół oferty złożonej przez Juventus Turyn... albo nie złożonej.

Przedstawiciele Villarreal zaznaczyli jednak, że interesuje ich transfer Olicia, ale dopiero w czerwcu, ponieważ wtedy kończy się Chorwatowi umowa z Hamburger SV.

Reklama

Piłkarzem zainteresowany jest również Juventus Turyn i Valencia, tak przynajmniej twierdzi magazyn Kicker. Wczoraj jednak rewelacjom odnośnie zainteresowania Włochów zaprzeczył agent zawodnika Gordon Stipić, twierdząc, że to niezły dowcip, a dziś wypowiedział się takim tonie, że można zrozumieć jakoby "Stara Dama" jednak kontaktowała się z nim w sprawie Olića: - Tak mogę potwierdzić ofertę Valencii, która jest znacznie bardziej atrakcyjna niż oferta złożona przez Juventus - miał powiedzieć Stipić.

Na koniec rodzi się jedno pytanie: Kto miesza w sprawie transferu piłkarza, menedżer czy "Kicker"? Tego zapewne dowiemy się w czerwcu, gdy Olić najprawdopodobniej już w nowych barwach wyjawi kulisy swojego odejścia z Hamburga.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: turyn | Juventus Turyn | Juventus | hamburger

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje