Kostaryka - Turcja 1:1

Kostaryka zremisowała z Turcją 1:1 w meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata rozgrywanym w Incheon.

Pierwsi bramkę zdobyli Turcy, gdy w 56. minucie piłkarz Interu Mediolan Emre pokonał bramkarza Lonnisa. Kostarykańczycy po utracie bramki śmiało zaatakowali turecką bramkę, stwarzając mnóstwo doskonałych sytuacji do wyrównania. Jedak wykorzystali tylko jedną.

W 86. minucie Winston Parks zdobył bramkę, która dała Kostaryce jeden, ale za to bardzo cenny punkt.

Remis jest korzystny dla Kostaryki, która ma na swoim koncie już cztery punkty. Do awansu do dalszych gier potrzebny jest jej tylko remis w ostatnim spotkaniu. Zadanie nie będzie jednak łatwe, gdyż przyjdzie im się zmierzyć z reprezentacją Brazylii.