Komik z Niemiec w Salt Lake City?

Niemiecki komik Stefan Raab zamierza wziąć udział w zimowych igrzyskach olimpijskich w Salt Lake City jako zawodnik. To nie żart.

Wiem to nie brzmi poważnie, ale 35-letni Niemiec chce przyjąć obywatelstwo Mołdawii i wystartować na olimpiadzie w biegach narciarskich jako reprezentant tego kraju.

Reklama

Raab obiecał przekazać pieniądze na rozwój sportu w Mołdawii w zamian za włączenie do kadry. Niemiecki Komitet Olimpijski skomentował tylko, że komik może mieć problemy z zakwalifikowaniem się na igrzyska. Najpierw musi się pokazać w kilku oficjalnych zawodach międzynarodowych, potem zdobyć olimpijską przepustkę.

Start na olimpiadzie to nie jest pierwszy szalony pomysł Raaba. To on w tym roku skrzyżował rękawice z zawodową bokserką. Teoretycznie słaba płeć była górą. Raab przegrał. To własnie on ma w dorobku start w konkursie piosenki Eurowizji, choć trudno go nazwać piosenkarzem.

No cóż, na olimpiadzie był już skoczek narciarski, który spadał z progu. To był Brytyjczyk  Eddie "Orzeł" Edwards w Calgary w 88 roku. Czy doczekamy się komika na nartach w Salt Lake City? To dopiero będzie kabaret.

Dowiedz się więcej na temat: łąki | Niemiec | Salt Lake City | city

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje