Kolejka chętnych po obrońcę Korony

Steaua Bukareszt, Lazio Rzym i Anderlecht Bruksela są zainteresowane pomocnikiem Kolportera Korony Kielce Pawłem Golańskim. W Anderlechcie Golański miałby zastąpić Marcina Wasilewskiego.

"Jest taka możliwość. Jeżeli Wasilewski zostanie sprzedany na Wyspy wtedy kandydatura Pawła byłaby bardzo atrakcyjna dla Anderlechtu" - potwierdził na łamach "Przeglądu Sportowego" menedżer zawodnika Jarosław Kołakowski.

Reklama

"Jak do tej pory najkonkretniejszą ofertę przedstawiła mi Steaua Bukareszt, której działacze dzwonili do mnie i długo rozmawialiśmy na temat transferu" - wyznał Golański.

W rumuńskim klubie doszło do zmiany trenera, ale nowy szkoleniowiec Gheorghe Hagi jest także zainteresowany Polakiem. Pozytywną ocenę Golańskiemu wystawił były trener Wisły Kraków Dan Petrescu z którym kontaktował się Hagi.

Nigdy nie ukrywałem, że chciałbym spróbować sił za granicą, ale na pewno nie podejmę pochopnej decyzji. Nie muszę wyjeżdżać już teraz i korzystać z pierwszej lepszej oferty" - podkreślił Golański, który przechodzi rehabilitację po kontuzji mięśnia dwugłowego i za kilka dni dołączy do kolegów z Kolportera Korony.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bukareszt | korony | kolejka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje