Keisuke Honda chciałby zagrać w Juventusie

Gwiazdor reprezentacji Japonii i CSKA Moskwa Keisuke Honda przyznał w prasowym wywiadzie, że chciałby zagrać w Juventusie Turyn.

Najbardziej znany piłkarz reprezentacji Japonii, Keisuke Honda ujawnił na łamach prasy, że chciałby zagrać w Juventusie Turyn. W ostatnich dniach włoskie media dotarły do informacji, według których "Stara Dama" wkrótce złoży klubowi Hondy - CSKA Moskwa - ofertę kupna azjatyckiego gwiazdora.

Reklama

Honda na łamach "Sports Nippon" przyznał, że cieszy go zainteresowanie ze strony Juventusu i chciałby kiedyś zagrać w klubie walczącym o najbardziej prestiżowe piłkarskie trofea.

"Na razie nie podjąłem jeszcze decyzji w sprawie mojej przyszłości, ale muszę przyznać, że cieszę się z tego, że tak wielku klub jak Juventus jest mną zainteresowany" - powiedział Japończyk.

"Jeśli o mnie chodzi, to od lat nic się nie zmieniło, nadal moim celem jest zdobywanie trofeów. Chciałbym występować w klubie, który gra o wysokie cele i nie boi się wyzwań" - dodał Honda.

Dziennikarz "Sports Nippon" ujawnił ponadto, że rozmawiał z jednym z działaczy Juventusu (gazeta nie podaje jego nazwiska), który przyznał, że klub będzie w letnim oknie transferowym zabiegał o transfer Hondy.

"Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ściągnąć Hondę do Turynu. Dopinamy już szczegóły transakcji z CSKA Moskwa i w ciągu kilku dni ogłosimy oficjalnie, że Honda jest naszym nowym piłkarzem" - miał powiedzieć informator japońskiego dziennikarza.

"Sports Nippon" poinformował, że cena jakiej CSKA oczekuje za Hondę to około 10 mln euro.

Dowiedz się więcej na temat: piłka nożna | Juventus Turyn | CSKA Moskwa | transfery

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje