Kamil Stoch i Stefan Hula zadowoleni

Kamil Stoch i Stefan Hula byli bardzo zadowoleni po sobotnim konkursie PŚ w skokach w Zakopanem. Obaj zdobyli punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

- Bardzo chciałem się pokazać przed naszą wspaniałą publicznością. Chcę to wyraźnie podkreślić, bo naprawdę polscy kibice fantastycznie dopingowali - powiedział zaraz po drugim skoku Stoch, który cieszy się ze wzrostu formy. - Mam nadzieję, że na tej ostatniej prostej do igrzysk uda mi się jeszcze ją poprawić. Dziś oba skoki technicznie były dobre, ale zabrakło w tym drugim trochę odległości, ale i tak jestem zadowolony z wyniku - stwierdził zawodnik LKS Poroniec, który ostatecznie zajął 15. pozycję.

Reklama

Stefan Hula kwalifikując się do drugiej serii sprawił polskim kibicom miłą niespodziankę. Ostatecznie zajął 22. miejsce, ale cieszył się jakby był w pierwszej dziesiątce.

- Bardzo się cieszę z tego skoku. Nie był on perfekcyjny, ale można powiedzieć, że był bardzo dobry. Do perfekcyjnego jeszcze trochę brakuje. Wciąż muszę eliminować błędy - powiedział Hula, który również pochwalił wspaniały doping kibiców. - Atmosfera na skoczni była wspaniała, naprawdę wszystko było OK - powiedział z uśmiechem.

Andrzej Łukaszewicz, Zakopane

Zobacz galerię zdjęć z sobotniego konkursu PŚ w Zakopanem

Dowiedz się więcej na temat: Zakopane | kamil | PŚ w skokach narciarskich | Kamil Stoch | hula

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama