Juskowiak: Roger dostał prezent

Roger dostał prezent od trenera Beenhakkera, ale mam wątpliwości czy sobie zasłużył - powiedział były reprezentant Polski Andrzej Juskowiak.

Juskowiak nie ukrywa zdziwienia powołaniem pochodzącego z Brazylii zawodnika do szerokiej kadry na Euro 2008. "Nie rozumiem dlaczego nie ma w kadrze na przykład Pawła Brożka, a jest w niej Roger. To dla mnie duża niespodzianka. Roger dostał prezent od trenera Beenhakkera, ale mam wątpliwości czy sobie zasłużył" - stwierdził Juskowiak, który dodał, że piłkarz Legii w ostatnim czasie nic wielkiego nie pokazał.

Reklama

"Moim zdaniem obecnie znacznie lepsi są od niego Murawski czy Majewski" - podkreślił.

Jego zdaniem selekcjoner reprezentacji nie jest do końca konsekwentny w swoich opiniach. "Wielokrotnie w reklamach powtarzał, że mamy w Polsce tyle samo talentów jak wszędzie na świecie. Tymczasem sięga do kadry po obcokrajowca".

"Jeżeli już dajemy obywatelstwo piłkarzowi, to mamy nadzieję, że on pomoże reprezentacji, będzie jej kluczowym graczem. To jest jak w klubie, że obcokrajowiec musi być dwa razy lepszy od krajowego zawodnika. Nie wiem czy Roger tak wzmocni naszą reprezentację" - podsumował Juskowiak.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: wątpliwości | Andrzej Juskowiak | prezent | Guerreiro Roger

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje