Ireneusz Jeleń opuści zgrupowanie reprezentacji Polski

Ireneusz Jeleń nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Polski. Zawodnik odczuwa ból po urazie, którego doznał w ostatnim meczu ligowym.

Ireneusz Jeleń w środę próbował wrócić do pełnych treningów z reprezentacją Polski, ale po zajęciach odezwały się dolegliwości bólowe zawodnika, które zgłaszał od razu po meczu ligowym swojego klubu - Auxerre - z Sochaux.

Reklama

Sztab medyczny i trenerski podjął decyzję, że Jeleń zostanie w Polsce i nie poleci z reprezentacją na mecz towarzyski z Litwą w Kownie. Jutro w Poznaniu napastnik przejdzie dodatkowe badania i dalszą rehabilitację. Oznacza to, że zawodnik nie wystąpi w meczu z Litwą i Grecją.

Jeleń już nie po raz pierwszy opuszcza zgrupowanie kadry z powodów zdrowotnych. Snajper reprezentacji ma ogromnego pecha, bo w obecnym sezonie pauzował już przez kilka miesięcy z powodu kłopotów z kolanem. Wcześniej uskarżał się na kłopoty z kręgosłupem.

Na dolegliwości bólowe mięśnia przywodziciela narzeka inny piłkarz na co dzień występujący w lidze francuskiej - Ludovic Obraniak. Pomocnik Lille wspólnie z resztą kadrowiczów poleci jednak do Kowna, a po przylocie na Litwę przejdzie dodatkowe badania.

Kadra doleci do Kowna w czwartek o godzinie 12.30 (czasu lokalnego). Po południu, o godz. 16.30 na stadionie im. S. Dariusa i Girenasa odbędzie się konferencja prasowa z udziałem selekcjonera Franciszka Smudy, a o godz. 17.00 ostatni trening przed zaplanowanym na piątek meczem.

Czytaj także:

Wywiad z Franciszkiem Smudą przed meczem z Litwą - Kliknij tutaj!

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | reprezentacja Polski | Ireneusz Jeleń

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama