Hokej na trawie: Złośliwi Polacy

Polska reprezentacja w hokeju na trawie zremisowała z Indiami 1:1 (0:0) w ostatnim meczu eliminacyjnym grupy B turnieju olimpijskiego. Wyrównującą bramkę Polacy strzelili na niespełna 2 minuty przed końcem meczu, pozbawiając Hindusów drugiego miejsca w grupie i możliwości gry o medale olimpijskie.

Polacy wykazali w starciu z ośmiokrotnymi mistrzami świata niezwykły wprost hart ducha. Przez 70 minut meczu końcowy wynik pozostawał zagadką. Fantastyczną bramkę dla Polski na wagę remisu strzelił w 68. minucie Leszek Cichy. Piłka nim wpadła do bramki naszych przeciwników odbiła się jescze od wewnętrznej strony słupka. Polska drużyna zajęła piąte miejsce w grupie i zagra o miejsca 9-12. Indie skończyły rywalizację w grupie na miejscu 3. i zagrają o miejsca 5-8.

Dowiedz się więcej na temat: hokej