Grosicki może zagrać z Legią

Kamil Grosicki zaprezentował się na tyle korzystnie na początku rundy wiosennej - szczególnie w meczu przeciwko Arce Gdynia, że wiceprezes i zarazem szef pionu sportowego Jagiellonii, Cezary Kulesza, zdecydował, że młody zawodnik będzie mógł zagrać w piątek z Legią Warszawa.

- Oczywiście wiele będzie zależało od dyspozycji zawodnika na treningach i od tego, czy trener Probierz zdecyduje się desygnować go do gry - mówi Kulesza.

Reklama

Grosicki jest do Jagiellonii wypożyczony właśnie z Legii, a w umowie między klubami została zawarta klauzula, mówiąca o tym, że jeśli Grosicki wystąpi przeciwko stołecznej drużynie, to klub z Białegostoku przeleje na konto Legii określoną w umowie kwotę (nieoficjalnie chodzi o 61 tys zł). - Nie mamy zamiaru jednak płacić Legii, a to z tego powodu, że jak się ostatnio dowiedzieliśmy, taki zapis jest niezgodny z przepisami - poinformował szef pionu sportowego Jagiellonii.

Młody napastnik znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie przeciwko Legii, ale o tym czy pojawi się w piątek na boisku zdecyduje trener Michał Probierz.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje