Groclin chce się odkuć kosztem "Jagi"

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Jagiellonia Białystok podejmować będzie Groclin Grodzisk Wielkopolski. Grodziszczanie - zdobywcy Pucharu Polski - rozpoczęli sezon ligowy od falstartu (1:4 z Ruchem), awans do 2. rundy Pucharu UEFA poprawił nastroje, teraz pora na zwycięstwo w ekstraklasie.

Nie będzie jednak łatwo. Podopieczni Artura Płatka sezon rozpoczęli od zwycięstwa nad Polonią Bytom. W niedzielę najprawdopodobniej zabraknie w ich składzie Łukasza Nawotczyńskiego, który skarży się na ból mięśnia dwugłowego.

Reklama

Natomiast trener Jacek Zieliński nie będzie mógł wystawić do gry kontuzjowanego Łukasza Tupalskiego. Wszystko wskazuje na to, że zagra za to Słowak Peter Babnić, na którego bardzo liczy właściciel klubu. Zbigniew Drzymała jest zawiedziony postawą napastników w pierwszych meczach sezonu i liczy, że w Białymstoku doczeka się goli.

Jagiellonia Białystok - Groclin Grodzisk Wielkopolski w niedzielę o godz. 16

Przypuszczalne składy

Jagiellonia: Banaszyński - Łatka, Wincel, Kałużny, Wasiluk - Dzienis, Markiewicz, Marczak, Jarecki - Sotirović, Sobociński.

Groclin: Przyrowski - Lazarevski, Mynar, Jodłowiec, Telichowski - Babnić, Batata, Majewski, Lato - Ślusarski, Sikora.

***

Gorące spięcia pod bramką! Najciekawsze sytuacje! Kontrowersje Orange Ekstraklasy! Tylko u nas! Zobacz Magazyn Ligowy Skróty meczów możesz obejrzeć na naszych stronach, możesz też ściągnąć na telefon komórkowy!

Dowiedz się więcej na temat: Grodzisk | Grodzisk Wielkopolski | Białystok | jagiellonia | Groclin

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama