Graj jak Ronaldinho

Każdy sympatyk piłki nożnej zachwyca się bajeczną techniką Ronaldinho. Jeśli będziesz ćwiczył z nami, to również będziesz grał jak słynny Brazylijczyk z FC Barcelony.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki na kurs wspaniałych sztuczek piłkarskich. Dzięki nauce freestyle'u będziecie panowali nad piłką jak największe gwiazdy piłki, a Wasi przeciwnicy na boisku będą otwierali oczy ze zdumienia, że w nawet Polsce rodzą się ludzie o wspaniałej technice.

Reklama

Sztuczki, które należą do freestyle, to nie tylko techniczne fajerwerki. To także wspaniała pomoc w operowaniu piłką. - Gdy nauczyłem się kilku sztuczek zauważyłem, że znacznie lepiej panuję nad piłką, że klei mi się ona do nogi. Dzięki temu gdy gram z kolegami, mogę skupić się na innych elementach gry, niż pilnowanie piłki - powiedział Łukasz, który będzie uczył Was podstawowych sztuczek.

Łukasz i jego kolega Tomek mieszkają w małej miejscowości koło Koziegłów (niedaleko Częstochowy). Latem trenują na boiskach i placach, a zimą w sali gimnastycznej.

- Dzięki dyrektorowi szkoły, który pozwolił nam ćwiczyć na sali, mamy możliwość doskonalenia swoich umiejętności nawet zimą. Regularne ćwiczenia to we freestyle bardzo ważny element - twierdzi Tomek.

W Polsce freestyle staje się coraz bardziej popularny. Zagraniczni eksperci od sztuczek uważają, że nasz kraj bardzo szybko przedostał się do światowej czołówki tej dyscypliny. Niektórzy uważają, że od nas lepsi są tylko Szwedzi.

Za oknem pogoda robi się coraz ładniejsza. Schną place i boiska. Weźcie piłkę i ćwiczcie. Jak już opanujecie sztuczkę, poproście kolegów, aby nagrali Was na kamerę wideo, a pliki z Waszymi sztuczkami wyślijcie do nas. Będziecie oceniani przez internautów, a najlepsi z Was zostaną nagrodzeni wspaniałymi upominkami.

Na początek proponujemy Wam naukę żonglowania, ale zapewniamy, że kolejne odcinki będą już trochę trudniejsze.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje