"Gołota to dobry bokser"

- Jestem zaskoczony, że Andrzej już teraz dostał szansę walki o tytuł mistrza świata. Liczyłem, że wcześniej stoczy jedną walkę i dopiero wtedy Don King, który może chyba wszystko, pod koniec roku go wypromuje do walki o tytuł - uważa redaktor naczelny "Boksera", Lucjan Olszewski.

- Gołota jest dobrym bokserem, a dobry bokser zawsze łatwo się sprzeda. Tym bardziej, że Andrzej wywołuje emocje i ma swoich kibiców w USA, co nie jest bez znaczenia.

Reklama

- Wielu bokserów wraca na ring po dłuższej przerwie. Foreman nie walczył przez osiem lat, po czym wrócił i zdobył tytuł mistrza świata. Tak bywa w boksie. Oczywiście teraz nie ma jednego mistrza świata, jest ich czterech czy pięciu. Liczy się tylko jeden, jak ostatnio Lewis, a pozostali to byli tacy sobie wicemistrzowe. Ale tytuł światowy to tytuł światowy - powiedział Olszewski Pawłowi Sikorze z radia RMF.

- Nie wiem czy Gołota będzie mistrzem, ale wiem, że jest bardzo mocny. Chris Byrd nie ma ciosu, co może oznaczać, że Andrzej wygra przed czasem. Na punkty wygra jednak Byrd - dodał redaktor naczelny "Boksera".

Posłuchaj rozmowy Pawła Sikory z Lucjanem Olszewskim

INTERIA.PL/RMF
Dowiedz się więcej na temat: olszewski | bokser | gołota

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje