Finały konferencji ligi NHL na żywo nSport

W sobotę 12 maja i niedzielę 13 maja na antenie nSport będzie można zobaczyć na żywo, w jakości HD, spotkania finałów konferencji ligi NHL.

W walce o Puchar Stanleya spotykają się Ottawa Senators z Buffalo Sabres oraz Anaheim Ducks z Detroit Red Wings. Mecze będzie komentował dziennikarz nSport Piotr Popowski wraz ze swoim redakcyjnym kolegą Markiem Soleckim.

Reklama

Spotkanie Ottawa Senators z Buffalo Sabres rozpocznie się o godz. 2.00 w nocy z soboty na niedzielę, a mecz Anaheim Ducks z Detriot Red Wings o godz. 1.30 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

W walce o miano najlepszej drużyny Konferencji Wschodniej zmierzą się drużyny, które w sezonie zasadniczym grały ze sobą siedem razy. "Pięć spotkań wygrali Senatorowie, a jedynie dwa zespół z Buffalo, zatem drużyna z Ottawy podchodzi do najbliższych meczów z przewagą psychiczną" - powiedział komentator nSport Piotr Popowski.

W spotkaniach finałowych Konferencji Zachodniej możemy spodziewać się zaciętej walki. W drodze do finału tej konferencji Anaheim Ducks przegrali jedynie dwa, a Detriot Red Wings tylko trzy mecze. "Obie drużyny mają wielkie ambicje i są bardzo zmotywowane. Warto dodać, że dla drużyny z Detroit to pierwszy finał konferencji od 2002 roku, kiedy Red Wings okazali się najlepszą drużyną nie tylko na Zachodzie, ale także sięgnęli po Puchar Stanleya" - powiedział Popowski. Na wielkie hokejowe emocje na antenie nSport zapraszamy już 12 i 13 maja.

Finały konferencji ligi NHL w nSport:

Na żywo, w jakości HD

Sobota, 12 maja, godz. 02.00: Ottawa Senators - Buffalo Sabres

Niedziela, 13 maja, godz. 01.30: Anaheim Ducks - Detriot Red Wings

Informacja prasowa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje