FC Koeln interesuje się Krzynówkiem

Wszystko wskazuje na to, że Jacek Krzynówek wiosną grać będzie w 1.FC Koeln. Reprezentant Polski ma dość niepewnej sytuacji w Bayerze Leverkusen i rozpoczął już negocjacje z rywalem zza miedzy. O "Krzynka" bije się też VfL Wolfsburg.

FC Koeln, w którego składzie gra gwiazdor niemieckiej kadry Łukasz Podolski (20 l.), szuka wzmocnień, bo może mieć problemy z utrzymaniem się w Bundeslidze. A "Krzynek" stracił już złudzenia, że uda mu się odzyskać miejsce w pierwszym składzie Bayeru.

Reklama

"A jeżeli nie będę grał, mogę mieć problemy z utrzymaniem formy przed mistrzostwami świata" - powiedział polski pomocnik.

Krzynówek nie musiałby się nawet przeprowadzać. Kolonia i Leverkusen to miasta położone tuż obok siebie. Zdaniem niemieckiej prasy Bayer z chęcią sprzedałby Polaka, nawet za 1,5 miliona euro.

Jednak władze FC Koeln muszą uważać, żeby nie uprzedzili ich rywale z Wolfsburga. Jak podaje niemiecki "Express" VFL również ma chrapkę na Polaka, a trenerem tego zespołu jest przecież Klaus Augenthaler, który był szkoleniowcem Krzynówka najpierw w 1.FC Nuernberg, a potem w Bayerze. Obaj panowie zawsze bardzo chwalili sobie wzajemną współpracę.

Super Express/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: krzynówek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje