Fatalna skuteczność Zeptera i porażka z CSKA

Niestety, nie udał się mistrzom Polski rewanż w Suprolidze za porażkę z CSKA Moskwa w pierwszym meczu w Hali Ludowej. Wrocławianie i tym razem ulegli Rosjanom. Polacy przegrali 65:72 (10:22, 19:17, 17:14, 19:19). O wszystkim zadecydowała więc źle zagrana przez Zeptera pierwsza kwarta i fatalna skuteczność wrocławian, jeśli chodzi o rzuty z gry. To tylko 34 procent...

Fatalnie rozpoczęli wrocławianie rewanżowe spotkanie z CSKA w Moskwie. Rosjanie szybko uzyskali prowadzenie 5:0 po skutecznych akcjach Andreja Fietisowa i Vladana Alanovica (rzut z dystansu). Zwłaszcza Chorwat był groźny dla Zeptera. Już w 7. minucie miał na koncie 10 punktów, a goście przegrywali 8:16, bojąc się oddawać rzutów nawet z dobrych pozycji. Po rzutach wolnych wrocławianie, którzy tracili sporo piłek i faulowali rywali, przegrywali już 10:20. Kwarta zakończyła się 22:10 dla CSKA.