Fabiański obronił karnego, ale Arsenal przegrał

Arsenal Londyn przegrał z Valencią 0:2 w spotkaniu towarzyskim, które odbyło się w sobotni wieczór na Estadio Mestalla. Po przerwie na boisku pojawił się Łukasz Fabiański. Obronił karnego, puścił dwa gole, ale przy żadnym z nich nie zawinił.

Zmiennik Manuela Almunii wykazał się sporym kunsztem w 72. minucie. Wybronił bowiem wtedy rzut karny wykonywany przez samego Dawida Villę. Jednak trzy minuty później "Kanonierzy" stracili bramkę. Zasłonięty Fabiański skapitulował po strzale Michela.

W 90. minucie Valencia podwyższyła rezultat. Fabiański przegrał pojedynek z Villą, który przepuścił piłkę między jego nogami.

Valencia CF - Arsenal Londyn 2:0 (0:0)

1:0 Michel 75. min

2:0 Villa 90. min

Valencia: Moya - Alexis, Marchena, Mathieu, Miguel, Dealbert, Pablo, Silva, Banega, Zigić (46. Michel), Mata (46. Villa).

Arsenal: Almunia (46. Fabiański) - Eboue, Gallas (46. Silvestre), Djourou, Clichy (46. Traore), Song (72. Gibbs), Diaby (46. Sagna), Arszawin (46. Wilshere), Fabregas (72. Merida), Bendtner (46. Eduardo), Van Persie (46. Walcott).

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Valencia CF | Arsenal Londyn | Londyn | Łukasz Fabiański