Euro 2008: Ruszyło drukowanie biletów

Drukowanie 1,05 miliona biletów na czerwcowe mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Austrii i Szwajcarii zostało rozpoczęte. W najbliższych czterech tygodniach zostaną one rozesłane do wylosowanych kibiców, którzy będą zasiadać na trybunach podczas spotkań fazy grupowej.

Osoby, które wylosowały wejściówki na fazę pucharową lub tzw. bilety warunkowe, dostaną zastępcze wouchery, które dopiero na miejscu będą zamieniane na bilety.

Reklama

Wejściówka na mecz upoważnia kibica do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w dniu spotkania oraz do godz. 12 dnia następnego.

Każdy bilet ma kod kreskowy, który identyfikuje daną osobę. Na stadion będzie można wejść na trzy godziny przed meczem. W przypadku, gdy na jednym obiekcie tego samego dnia odbywać się będą dwa spotkania (18:00 i 20:45) kibic będzie miał możliwość obejrzenia jednego z nich na telebimach, które zostaną rozstawione wokół każdego stadionu.

Wszyscy, którzy na stadion przybędą wcześniej, zostaną przywitani w jednym z języków państw, których reprezentacje będą tego dnia rozgrywać mecz. O atmosferę na trybunach będzie dbał DJ, a pod koniec drugiej połowy gry przez głośniki będą nadawane informacje, jak można szybko i bezpiecznie opuścić stadion i wrócić do domu.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje