"Dzisiaj jesteście moimi Bogami"

"Przepraszam, bo dwa tygodnie temu nie znałem WASZYCH nazwisk, dzisiaj jesteście moimi Bogami - GRATULACJE" - tak trafnie i barwnie "elmer_pl" skomentował w INTERIA.PL zwycięski półfinał MŚ polskich szczypiornistów z Danią.

Nietuzinkowe opinie naszych internautów zawsze są prawdziwą okrasą sportowych newsów, więc postanowiliśmy wybrać dla Was kilka takich rarytasów, które pojawiły się po heroicznym spotkaniu "biało-czerwonych" w Hamburgu.

Reklama

 • "NIE DO WIARY! Kiedy po raz pierwszy usłyszałem że Polacy wygrywają mecz za meczem pomyślałem: "Co To? Mamy Cię?". Kiedy usłyszałem jak wyglądał mecz Polska-Rosja to myslałem że Ci, co ten mecz widzieli, po prostu przesadzają. W końcu stwierdziłem "nie myśl-obejrzyj". Teraz się nie dziwię. Fantastyczne spotkanie. Całemu zespołowi należą się gratulacje, ale ja osobiście chcę pogratulować postawy Adamowi Weinerowi. Wszedł z ławki i musiał pokazać klasę Sławka Szmala. To był jego mecz!! Chłopcy, zagraliście jak MISTRZOWIE ŚWIATA. I NIMI ZOSTANIECIE!!!!" - wyznał "Frisbi".

 • "Jeszcze ręce drżą!!! Ale widowisko! Poklnąłem sobie zdrowo!!! Dzięki chłopaki za to, że znów możemy się oderwać od szarej rzeczywistości. Trzymam kciuki w niedzielę!!!" - podzielił się ważeniami "Dyzio".

 • "Odkrywany autobus szykować na powitanie mistrzów świata w Polsce" - apeluje "vassili z Vancouver". Hmm... nie mamy nic przeciwko!!!

 • "Cała Polska jest z was dumna! Nieważne czy finał wygracie czy nie, dla nas jesteście najlepsi na świecie! Dzięki wielkie, że chwile szczęścia i uniesienia! A Wy kibice, jeśli naprawdę tak się cieszycie jak wynika z Waszych wypowiedzi, ruszcie tyłki i przygotujmy naprawdę godne i wspaniałe przywitanie Naszych bohaterów! Tak jak przywitaliśmy naszych wspaniałych siatkarzy, tak samo przywitajmy naszych wspaniałych szczypiornistów!!! Ale wcześniej cała Polska, w niedzielę od 16:30, trzyma kciuki za Naszych chłopców !!!" - domaga się "KSczarny".

 • "BRAWO CHłOPAKI! Ja kocham piłkę ręczną i was bo dokonaliście cudu! Powodzenia w finale! W końcu jest głośno na temat tego pięknego sportu!" - cieszy się "była piłkarka ręczna".

 • "Jest cudownie a może być (sorry będzie) jeszcze... Cudowny mecz, cudowny emocje, fantastyczna gra Polaków. Brawo!!! Powodzenia w niedzielę i dzięki jeszcze raz za te wspaniałe emocje - ciągle jeszcze nie ochłonąłem. Jesteśmy w finale Mistrzostw Świata !!!" - wpadł w euforię "Casagrande".

 • "Tylko jedno nazwisko WENTA! Oto prawdziwy trener z krwi i kości. Żyje meczem z całą drużyną.Totalna symbioza. Chylę czoła przed takim trenerem" - chwali szkoleniowca "biało-czerwonych" niejaki "Wiśnia".

 • "Jeszcze jedna bitwa i złoto. Ale były emocje - normalnie radość z płaczem na przemian. Ale mają chłopaki charakter i jaja! Normalnie grać przy takim gwiździe Duńczyków. Nie złamali się do końca (...) Brawo dla Wenty - prawdziwe umiejętności Ireneusza Krosnego - ta mimika do sędziów - brawo. Brawo polscy kibice. Jeszcze raz gratuluję chłopakom, Wencie i podzielam wielką radość kibiców. Szczególne podziękowania za końcówkę - to już był majstersztyk - to było dobicie Duńczyków - to już była radość nie do opisania - szkoda, że mnie tam nie było" - podkreślił "mechan".

 • "GRATULUJĘ! Polska cała jest z was dumna!!! Sporty zespołowe to odzwierciedlenie charakteru całego narodu! Mówi się Polak Polakowi wilkiem, ale nasi sportowcy, siatkarze, szczypiorniści pokazali, że jednak Polak w zespole tez potrafi ! A tak na pokrzepienie serc dajcie nam teraz drodzy polscy szczypiorniści MISTRZOSTWO ŚWIATA ! Rzućcie Niemców na łopatki ! 3mamy kciuki !" - tak podsumował swoje przeżycia "ARTUR".

  W cytowanych komentarzach zachowaliśmy oryginalną pisownię użytkowników

 • Dowiedz się więcej na temat: gratulacje | Radość | emocje | mecz

  Reklama

  Najlepsze tematy

  Reklama

  Reklama