Dwory Unia lepsze od mistrza

W meczu na szczycie 37. kolejki PLH Dwory Unia Oświęcim pokonały GKS Tychy 3:0. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowały ostatnie minuty, kiedy to najpierw Waldemar Klisiak trafił do pustej bramki, a potem mistrzów Polski dobił Tomasz Wołkowicz.

Problemów z wygraniem w piątek nie miał lider PLH. Comarch Cracovia pokonał na własnym lodowisku KH Sanok 6:1.

Prawdziwy festiwal strzelecki zobaczyli kibice w Sosnowcu. Zagłębie przegrało z Wojasem Podhalem Nowy Targ 3:10.

Dwory SA Unia Oświęcim - GKS Tychy 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Bramki: Mariusz Puzio (12.), Waldemar Klisiak (59.), Tomasz Wołkowicz (60.).

Widzów 1500. Kary: Unia - 6, GKS - 16 minut, w tym 10 za niesportowe zachowanie dla Artura Ślusarczyka.

Comarch Cracovia - KH Sanok 6:1 (5:1, 0:0, 1:0)

Bramki: Damian Słaboń (1.), Piotr Sarnik (6.), Leszek Laszkiewicz (9., 46.), Martin Voznik (15.), Marcin Cieślak (18.) - Maciej Mermer (20.).

Widzów 300. Kary: Cracovia - 18; KH - 14 minut.

Zagłębie ZSME Sosnowiec - Wojas- Podhale SSA Nowy Targ 3:10 (2:2, 1:4, 0:4)

Bramki: Kamil Duszak (5.), Wojciech Wojtarowicz (12.), Teddy da Costa (35. ) - Dariusz Łyszczarczyk (11., 25.), Michał Zubek (14.), Patrik Moskal (22., 49.), Zbigniew Podlipni (26.), Jacek Zamojski (37.), 3:7 Marcin Kolusz (43.), Sebastian Łabuz (44.), Tomasz Jakes (48.).

Widzów 800. Kary: Zagłębie - 12; Podhale - 20 minut, w tym 10 za niesportowe zachowanie dla Łukasza Wilczka.

TKH Thyssen Krupp Energostal - Stoczniowiec Gdańsk 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Bramki: Milan Furo (3.), Jarosław Dołęga (19.), Karol Piotrowski (30.), Przemysław Bomastek (44.) - Roman Skutchan (57.).

Widzów 1000. Kary: TKH - 28; Stoczniowiec - 40 minut.

8. KH Sanok            36  16   69:205
Dowiedz się więcej na temat: "Mistrz" | Sanok | Podhale Nowy Targ | Tychy | Zagłębie | kara | Comarch | gks | bramki | Cracovia