David Williams kolejnym rywalem Szpilki

Amerykanin David Williams będzie kolejnym rywalem Artura Szpilki, który niedawno powrócił na ring po odbyciu kary więzienia. Polak zmierzy się z nim na gali w Uncasville w Stanach Zjednoczonych.

Artur Szpilka (6-0, 4 KO), który niedawno efektownie powrócił na ring po odbyciu kary więzienia, nokautując podczas gali w Rzeszowie swojego rywala już w 30 sekundzie pierwszego starcia, poznał kolejnego przeciwnika.

Reklama

Jego rywalem podczas gali w Mohegan Sun Casino będzie 34-letni czarnoskóry pięściarz z Filadelfii, David Williams (6-4-1, 2 KO). Biorąc pod uwagę wiek i warunki fizyczne oponenta, należy oczekiwać kolejnego szybkiego i efektownego nokautu w wykonaniu Szpilki.

W walce wieczoru gali w Uncasville Mariusz Wach zmierzy się z niedawnym przeciwnikiem Tomasza Adamka, Kevinem McBride'em, "Szpila" wystąpi dzięki współpracy jego grupy 12KP z szefem Global Boxing Mariuszem Kołodziejem i zaprezentuje się kibicom na dystansie 4 rund.

Istnieje szansa, że Szpilka zaprezentuje się przed główną walką wieczoru, a więc będzie to noc "ciężkich" Krakusów (Wach równeż pochodzi z dawnej stolicy Polski) ) na amerykańskiej gali w Connecticut.

Dowiedz się więcej na temat: boks | szpilka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje