Darron Gibson do 2012 w Man Utd

Pomocnik Manchesteru United, Darron Gibson przedłużył kontrakt z "Czerwonymi Diabłami" i pozostanie w klubie co najmniej do 2012 roku. Dotychczasowa umowa piłkarza wygasała wcześniej, jednak Alex Ferguson postanowił na dłużej zatrzymać go na Old Trafford.

Piłkarz cieszy się z zaufania, którym został obdarzony. - Jestem szczęśliwy, że moja przyszłość będzie związana z Manchesterem - stwierdził 21-letni zawodnik na oficjalnej stronie internetowej klubu. - W zeszłym roku chciałem jak najlepiej wykorzystać każdą okazję występu w zespole i kiedy je otrzymywałem, robiłem wszystko co w mojej mocy, by przekonać do siebie trenera. Cieszę się, że się to udało i mam nadzieję, że w tym sezonie będzie podobnie - dodał.

Reklama

Gibsona mocno chwali menedżer "Czerwonych Diabłów". - Darron to jeden z młodych piłkarzy, którzy wywarli znaczący wpływ na naszą grę w zeszłym sezonie - zauważył. - Czas jego gry nie odpowiadał poziomowi jego umiejętności, ale wierzę, że jeśli będzie dalej pracował jak dotychczas, znajdzie sobie stałe miejsce w pierwszym składzie - wyjaśnił.

W zakończonym niedawno sezonie Gibson wystąpił w 14 meczach, głównie Pucharu Ligi, w których udało mu się strzelić trzy bramki. Jest również reprezentantem Irlandii, w barwach której zagrał w pięciu spotkaniach.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Old Trafford | MAN

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje