Cracovia sprzedała 1200 karnetów w jeden dzień

Trwa drugi dzień sprzedaży karnetów na nowy stadion Cracovii. Wejściówki można nabywać w kasach przy ulicy Kałuży 1. Tylko wczoraj udało się sprzedać ponad 1200 karnetów! - czytamy na oficjalnej stronie krakowskiego klubu.

Co prawda, dystrybucja karnetów ruszyła w poniedziałek o godzinie 8:00, ale kibice ustawiali się pod kasami już od wczesnych godzin rannych. Wszystko po to, by wybrać sobie jak najlepsze miejsce na trybunach.

Reklama

- Fani ustawiali się w kolejce już od godziny 6, przez co w chwili otwarcia przy kasach były już prawdziwe tłumy - relacjonuje Rafał Ościak, dyrektor handlu i marketingu MKS Cracovia SSA, po czym przyznaje, że nie wszystko odbyło się w stu procentach zgodnie z planem.

- Początkowo panowało zamieszanie, ale w miarę upływu czasu sytuacja unormowała się. Cieszy nas tak duże zainteresowanie zakupem karnetów na mecze Cracovii.

Wczorajsza praca od rana do wieczora zaowocowała sprzedaniem ponad 1200 karnetów! - To cieszy. Być może byłoby ich nawet więcej, gdyby nie kłopoty w godzinach popołudniowych związane z testowaniem instalacji elektrycznych stadionu. Szybko interweniowaliśmy jednak u budowniczych, dzięki czemu Punkty Obsługi Kibica mogły dalej pracować. Przepraszamy za te utrudnienia, ale musimy pamiętać, że na stadionie wciąż trwa budowa - wyjaśnia dyrektor Ościak.

Jednocześnie klub przypomina, że na razie nie sprzedaje karnetów na lożę VIP. Ich dystrybucja ruszy dopiero po spotkaniu z Arką Gdynia.

Z uwagi na koncert Macieja Maleńczuka w trakcie meczu z "Żółto-niebieskimi" i związaną z nim koniecznością zamontowania sceny, sektory I3 oraz I4 będą niedostępne dla kibiców. Mimo utrudnień sprzedaż karnetów na miejsca w tych sektorach prowadzona jest jednak bez zakłóceń.

- Kibice, którzy nabędą karnet na sektor I3 lub I4 obejrzą spotkanie z Arką z innego miejsca. Do tego będzie jednak konieczny zakup dodatkowego biletu - wyjaśnia dyrektor Ościak.

Przypominamy także, że trwa sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie Cracovii z Górnikiem Zabrze. Można je nabyć w sklepie Red Box Fan Shop Cracovii (ul. Wielicka), ale już od jutra będą dostępne również w kasach przy ulicy Kałuży 1.

Obejrzyj najświeższy film ze stadionu Cracovii:

www.cracovia.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cracovia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje