Cracovia nie zmieni trenera

Piłkarze Cracovii są coraz bliżej I ligi. Po porażce z Polonią Bytom (0:1) ich szanse na utrzymanie się w ekstraklasie zdecydowanie zmalały. Mimo tego prezes Janusz Filipiak nie zdecydował się na zmianę trenera - podał "Przegląd Sportowy".

Arrtur Płatek zdobył 15 punktów w 15 meczach, ale w ostatnich pięciu tylko dwa. Mecz "Pasów" w Bytomiu z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie można określić tylko w jeden sposób: katastrofa.

Krakowianie od 25. minuty grali z przewagą jednego zawodnika, a nie dość, że nie potrafili strzelić gola, to jeszcze w 87. minucie patrzyli, jak rywale pozbawiają ich punktu.

Pięć kolejek przed końcem sezonu Cracovia traci trzy punkty do miejsca barażowego, ale przed nią trudne mecze. Pierwsza na rozkładzie jest Polonia Warszawa, później wyjazd do Wodzisławia, następnie starcia z Bełchatowem i Górnikiem u siebie i ostatni mecz ekstraklasy w Poznaniu.

Dowiedz się więcej na temat: Cracovia