Cleber do poniedziałku zostanie w szpitalu

Piłkarz Wisły Kraków - Cleber - który odniósł kontuzję podczas niedzielnego meczu z Lechem Poznań zostanie w szpitalu w stolicy Wielkopolski do poniedziałku - poinformował rzecznik prasowy krakowskiego klubu Adrian Ochalik.

"W poniedziałek mamy zamiar wysłać po niego specjalny samolot do Poznania. Na miejscu wraz z nim został nasz lekarz" - powiedział Ochalik.

Reklama

Na razie nie wiadomo dokładnie, jakiej kontuzji doznał zawodnik i jak długo będzie musiał przechodzić rehabilitację w Krakowie. Według słów Ochalika doznał on urazu w odcinku szyjnym kręgosłupa, ale "wygląda na to, że kości są całe". W komunikacie, który ukazał się wieczorem na stronie Wisły napisano, że piłkarz ma naciągnięte mięśnie w odcinku szyjnym. Pocieszające jest to, że u zawodnika Białej Gwiazdy nie stwierdzono uszkodzeń kostnych kręgosłupa.

Niedzielne spotkanie piłkarskiej ekstraklasy Lech - Wisła (4:1) przedłużono o ponad 10 minut z powodu starcia Clebera z Wisły oraz Sławomira Peszki i Joela Tshibamby z Lecha. Peszkę zniesiono na noszach, a zawodnika "Białej Gwiazdy" zabrała z boiska do szpitala karetka pogotowia

Do szpitala oprócz obrońcy Wisły i klubowego lekarza krakowian udał się także Ivan Djurdjević. Kapitan Lecha pojechał dotrzymać towarzystwa brazylijskiemu piłkarzowi i podnieść go na duchu w trudnych chwilach.

Kliknij, aby zobaczyć zapis relacji LIVE z meczu Lech Poznań - Wisła Kraków!

Zobacz wyniki, strzelców goli, składy z 11. kolejki Ekstraklasy oraz tabelę

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Lech Poznań | Adrian Ochalik

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama