Chrapek nie zagra w piłkę przez pół roku

O sporym pechu może mówić napastnik poznańskiego Lecha, Krzysztof Chrapek. Młody zawodnik w ostatnim spotkaniu Młodej Ekstraklasy z Koroną Kielce (2:0) nabawił się kontuzji i musiał wcześniej opuścić boisko. Po szczegółowych i specjalistycznych badaniach okazało się, że gracz ma zerwane wiązadła krzyżowe i czeka go operacja.

Zabieg młody napastnik pozyskany z Bielska - Białej przejdzie już jutro. Po zabiegu czeka go jednak długotrwała rehabilitacja, która oznacza co najmniej sześciomiesięczny rozbrat z piłką.

Reklama

Po nieoczekiwanej kontuzji filigranowego snajpera Jacek Zieliński ma nie lada problem z zestawieniem linii ofensywnej "Kolejorza". Hernan Rengifo wraca do dopiero pod koniec tygodnia ze zgrupowania reprezentacji, poza tym Peruwiańczyk ostatnimi czasy grywa tylko w rezerwach klubu z Bułgarskiej. Poza tym do dyspozycji sztabu szkoleniowego na razie nie jest tez Tomasz Mikołajczak, który nabawił się lekkiego urazu podczas zgrupowania reprezentacji U-23. Na razie póki co zdrowy i do dyspozycji jest tylko Robert Lewandowski, przebywający obecnie na zgrupowaniu kadry selekcjonera Stefana Majewskiego.

Łukasz Klin, Poznań

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: napastnik

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje