"Chcę dostać twoje serce". Szokujące cytaty Mike'a Tysona

Nie ma na świecie kibica boksu, który nie kojarzyłby nazwiska Mike'a Tysona. "Żelazny Mike" 16 września odwiedzi Polskę. Z tego powodu redakcja bokser.org przypomina 10 najbardziej szokujących cytatów "Bestii".

16 września Mike Tyson będzie gościł w Polsce na gali organizowanej przez grupę promocyjną Tomasza Babilońskiego. Legendarny pięściarz, najmłodszy mistrz świata w historii wagi ciężkiej, a obecnie gwiazda komediowego filmu "Kac Vegas" był nie tylko wspaniałym sportowcem, ale też niezwykle barwną postacią, o czym mogą świadczyć jego wypowiedzi. Zapraszamy do lektury 10 najlepszych cytatów Mike'a Tysona!

Reklama

1. Lewis, idę po ciebie człowieku. Mój styl jest wybuchowy, moja obrona jest nieskazitelna, jestem okrutny. Chcę dostać twoje serce, chcę zjeść twoje dzieci. Chwała Allahowi! (Przed walką o mistrzostwo świata z Lennoxem Lewisem).

2. Czułem że Holyfield używa do walki swojej głowy. Powiedziałem o tym sędziemu, ale nie dostałem żadnej pomocy, więc go ugryzłem. Trzeba było się jakoś obronić, zdarza się i tyle. (Po walce z Evanderem Holyfieldem, w trakcie której odgryzł rywalowi kawałek ucha).

3. Zapłaciłem pracownikowi zoo w Nowym Jorku, by otworzył je dla mnie i dla mojej żony. Kiedy dotarliśmy do klatki z gorylami, największy z nich zastraszał wszystkie inne. Były silne, ale przy nim to wciąż były niewinne maleństwa. Zaproponowałem opiekunowi dziesięć tysięcy dolców, by otworzył klatkę i pozwolił mi ukarać dużego goryla. Odmówił.

4. Każdy z odrobiną zdrowego rozsądku zdaje sobie sprawę, że gdybym naprawdę uderzył moją żonę, to urwałbym jej głowę. To wszystko kłamstwa. Nigdy jej nawet nie dotknąłem. (Reakcja na pytanie odnośnie stosowania przemocy wobec małżonki).

5. Popatrzcie na tę całą sytuację. Oni wszyscy razem ze swoimi matkami powinni całować mój tyłek za to, że poszedłem do więzienia. Inaczej byliby jednymi z wielu, zarabialiby grosze i musieliby otworzyć restaurację lub bar - coś z czego mogliby żyć. (O bokserach, którzy zdobywali mistrzostwo świata wagi ciężkiej podczas gdy Tyson odbywał karę pozbawienia wolności).

6. To ciekawe, że stawiacie mnie na równi z wybitnymi bokserami: Muhammadem Ali, Joe Louisem i Jackiem Johnsonem. Udowodniłem w czasie swojej kariery, że przebiłem ich popularnością. Jestem największym zawodnikiem w historii sportu. Nie wierzycie? Sprawdźcie stan mojego konta.

7. Nigdy nie widziałem mojej matki szczęśliwej lub dumnej z czegoś, co zrobiłem. Dla niej byłem łobuzem, biegającym po ulicach i wracającym do domu w nowych ciuchach, za które wiedziała że nie zapłaciłem. Nigdy nie miałem szansy z nią porozmawiać lub czegoś o niej się dowiedzieć. Nie miało to żadnego wpływu na karierę, ale to rujnuje emocjonalnie i osobiście.

8. Nie jestem Matką Teresą, ale nie jestem też Charlesem Mansonem (seryjnym mordercą - przyp. red.).

9. Dałem kiedyś żebrakowi na ulicy 100 dolarów. Ktoś spytał po co, skoro i tak wyda to na narkotyki. Ale to już nie moja sprawa, Allach go osądzi.

10. Myślę, że przeciętny człowiek uważa, iż jestem zwyczajnym świrem i zasługuję na wszystko co mi się przytrafia. Dokładnie tak myślę.

Dowiedz się więcej na temat: boks | Mike Tyson

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje