Campeonato Brasileiro: Upokorzone Sao Paulo

W najciekawszym spotkaniu 9. kolejki Campeonato Brasileiro finalista tegorocznego Copa Libertadores zespół Sao Caetano pewnie pokonał piłkarzy FC Sao Paulo 3:0.

W 9. kolejce nie wygrała żadna drużyna z Sao Paulo. Przykrej porażki 0:4 w Porto Alegre z miejscowym Gremio doznała inna utytułowana drużyna z Sao Paulo ? Corinthians. Swojego spotkania nie wygrało również Palmeiras, które chociaż prowadziło 2:0 po 20 minutach ze stołeczną Gamą nie zdołało utrzymać zwycięstwa.

Kolejna bramka Romario w rozgrywkach, strzelona w ostatnich minutach spotkania z Figuerense, dała zespołowi Fluminense cenne trzy punkty.

Wyniki 9. kolejki

Atletico Mineiro - Ponte Preta 2:0 (2:0) Helcio (21), da Silva Jesus (38)

Goias - Botafogo 2:2 (2:1) Evair (23 karny, 25) - Romeu (16), Ademilson (92)

Palmeiras - Gama 2:2 (2:0) Zinho (5), 21' Dodo (21), Dimba (41,86)

Sao Caetano:Sao Paulo 3:0 (1:0) Magrao (37), Marcos Aurelio (55), Claudecir (93)

Vasco da Gama - Coritiba 1:0 (0:0) Petkovic (90)

Fluminense - Figueirense 4:3 (2:0) Magno Alves (2, 40), Claiton (76) , Romario (89) - Selmir (50, 81) Mendes (86)

Gremio - Corinthians 4:0 (2:0) Fabri (17, 23, 48), Rodrigo Mendes (86)

Parana - Flamengo 3:0 (1:0) Marcio (40), Fabinho (67), Alexandre (77)

Santos - Atletico Paranense 2:2 (0:1) William (53), Alberto (70) - Caninde (7 samob.), Kleberson (69 karny)

Vitoria - Internacional 0:0

Guarani - Paysandu 2:0 (1:0) Brener (10), Marquinhos (65)

Juventuden - Bahia 2:1 (1:1) Leonardo Manzi (10, 67) - Nonato (1)