Bundesliga: Kłos - Wałdoch 3:2

W 11. kolejce niemieckiej Bundesligi padło wiele bramek. Na trzech stadionach kibice oglądali aż po 5 goli. Najefektowniejsze zwycięstwo odniósł Hamburger SV, który pokonał SC Freiburg 5:0.

W meczu, który można nazwać "polskim", Kaiserslautern z Tomaszem Kłosem w składzie pokonało Schalke 04 z Tomaszem Wałdochem 3:2. Do 67. minuty Schalke prowadziło 2:0, ale efektowna końcówka piłkarzy z Fritz-Walter Stadion dała im zwycięstwo. Obaj nasi rodacy wpisali się na listę strzelców.

Rywal Amiki Wronki w Pucharze UEFA, Hertha Berlin, pokonała Werder Brema 4:1. Dwie bramki zdobył Michael Preetz i to jemu wronieccy obrońcy będą musieli poświecić wiele uwagi. We wtorkowym meczu na pewno nie zagra Dariusz Wosz, który doznał kontuzji pleców i w przerwie został zmieniony.