Bolton wygrał bez Smolarka

Bolton Wanderes pokonał na Reebok Stadium West Ham United 2:1. Napastnik gospodarzy Ebi Smolarek cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

W 10. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego w prawe okienko bramki Roberta Greena trafił Matt Taylor. Minutę później powracający po kontuzji Johan Elmander obsłużył w polu karnym Kevina Daviesa i było 2:0.

To nie był koniec nieszczęść "Młotów". Po zaledwie kwadransie gry boisko musiał opuścić kontuzjowany obrońca James Collins.

"The Hammers" nawiązali walkę w drugiej połowie. Jonathan Spector znalazł w polu karnym Scotta Parkera, który strzałem z bliska pokonał Jussi Jaaskelainena. Wyrównać się jednak nie udało.

Bolton - West Ham 2:1 (2:0)

1:0 Taylor 9. min

2:0 K. Davis 11. min

2:1 Parker 66. min