Berbatow może latem opuścić Manchester United

Angielski "The Sun" informuje, że w Manchesterze United kończy się czas Dymitara Berbatowa. Przy Old Trafford nie mają już cierpliwości do Bułgara, który od czasu przyjścia do klubu w 2008 roku wciąż nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań.

Angielscy dziennikarze przewidują: kupiony za 31 milionów funtów napastnik wyleci w lecie z drużyny Alexa Fergusona.

Reklama

Czara goryczy miała przebrać się po spotkaniach z Chelsea i Blackburn. Berbatow, mimo że przebywał na boisku przez 180 minut nie strzelił gola i spisywał się bardzo przeciętnie. Zwłaszcza w porównaniu do boiskowych wyczynów Wayne'a Rooneya. Również w meczach ćwierćfinału Ligi Mistrów z Bayernem Monachium, gdy Alex Ferguson wprowadzał go na końcówki spotkań, Bułgar nie pokazał, że zasługuje na grę w jednym z najlepszych klubów świata.

Sugeruje się, że przed rozpoczęciem nowego sezonu dojdzie do roszad personalnych w ataku "Czerwonych Diabłów". Berbatow zostanie sprzedany, a jego miejsce zajmie jeden z faworytów Alexa Fergusona, Francuz Karim Benzema z Realu Madryt. Szkot gotów jest wyłożyć za niego 25 milionów funtów. Finanse nie powinny być przeszkodą dla Manchesteru United, gdyż władze klubu utrzymują, że wciąż do rozdysponowania są środki pozyskane ze sprzedaży Cristiano Ronaldo do Realu Madryt, czyli 80 milionów funtów!

Dowiedz się więcej na temat: Old Trafford | Manchester | Manchester United | united

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje