Benayoun, Gallas, Eboue i Belhadj na liście AS Roma

Dla działaczy AS Roma szykuje się letnia wyprawa na zakupy do Anglii. Jak donosi "Daily Mail", szkoleniowiec zespołu, Claudio Ranieri zamierza bowiem sprowadzić kilku graczy z Premier League. Celuje w piłkarzy z Arsenalu, Liverpoolu i Portsmouth.

Piłkarze, którymi zainteresowana jest AS Roma, to William Gallas, Emmanuel Eboue, Yossi Benayoun i Nadir Belgadj. Wszyscy bardzo przydaliby się Ranieriemu w przyszłym sezonie, zarówno w Serie A, jak i w Lidze Mistrzów.

Reklama

Roma na początek zamierza wysłać ofertę do Liverpoolu, w sprawie pozyskania Benayouna. Izraelczyk przyznał ostatnio, że nie może zagwarantować, że pozostanie przy Anfield Road. Zawodnik był jakiś czas temu blisko transferu do Dynama Moskwa, ale transakcja warta 7 milionów funtów nie doszła w końcu do skutku.

Kolejny piłkarz z listy Ranieriego - William Gallas na razie nie przedłużył umowy z Arsenalem i jest bliski odejścia z klubu z Emirates Stadium. Francuzem interesuje się również Paris Saint Germain. Z kolei skuszenie Emmanuela Eboue będzie trudniejszym zadaniem, gdyż piłkarza nie zamierza sprzedawać Arsene Wenger.

Portsmouth na pewno odejdzie Nadir Belhadj, za którego trzeba będzie wyłożyć około 5 milionów funtów. Konkurencją dla rzymian mogą być kluby rosyjskie, również sondujące możliwość pozyskania reprezentanta Algerii.

Dowiedz się więcej na temat: william | AS Roma | Yossi Benayoun

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje