ATP Moskwa: W finale Kiefer przeciwko Kafielnikowowi

W rozgrywanym w Moskiwie turnieju tenisowym Kremlin Cup Niemiec Nicolas pokonał w pierwszym półfinałowym meczu Słowaka Dominika Hrbatego w dwóch setach. W drugim półfinale Rosjanin Jewgienij Kafielnikow pokonał Niemca Tommy Hassa.

Spotkanie trwało godzinę i 16 minut. W pierwszym secie, trwającym 42 minuty, Kiefer prowadził już 5-1, ale Słowak doprowadził do stanu 5-4. Jednak przegrał ten set.

W drugim wyższość Kiefera nie podlegała już dyskusji. Niemiec wygrał tę partię 6-3.

W drugim pófinale Rosjanin Jewgienij Kafielnikow bez najmniejszych problemów pokonał Niemca Tommy Haasa. Mecz trwał 62 minuty.

Tym samym Kafielnikow będzie miał szansę po raz piąty wygrać moskiewski turniej.