ATP Miami: Fyrstenberg-Matkowski kontra Erlich-Ram

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski wystąpią jako debel rozstawiony z numerem piątym w turnieju ATP Masters 1000 na twardych kortach w Miami (z pulą nagród 3,645 mln dol.). Na otwarcie polscy tenisiści wylosowali Jonathana Erlicha i Andy'ego Rama z Izraela.

Pary te spotkały się w pierwszy weekend marca na twardym korcie w Ramat Hasharon - lepsi wówczas w czterech setach okazali się Erlich i Ram, a Polska przegrała z Izraelem 2:3 w drugiej rundzie rozgrywek o Puchar Davisa w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej.

Reklama

Fyrstenberg i Matkowski występują razem od 2003 roku, natomiast tenisiści z Izraela wznowili w styczniu współpracę po ponad dwuletniej przerwie. Zanim się rozstali utrzymywali się w czołówce debli.

Eliminacji singla nie przeszedł Michał Przysiężny, który w pierwszej rundzie przegrał z Chilijczykiem Nicolasem Massu 4:6. 4:6. Natomiast na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju z udziału w nim zrezygnował Łukasz Kubot, który ma wrócić na korty dopiero na początku kwietnia, kiedy wystartuje w challengerze ATP we włoskiej Monzy.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: atp masters | Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje