Amatorzy armwrestlingu - do dzieła!

Długo oczekiwane Mistrzostwa Amatorów w Siłowaniu na ręce w końcu nadeszły. 06 listopada 2005 roku w Centrum Handlowym M1 w Łodzi odbędą się po raz drugi w Polsce Debiuty w siłowaniu na ręce.

Organizatorem są sympatycy tego sportu, a zarazem Łódzcy dziennikarze sportowi: Robert Blesiński i Tomasz Brzesiński. Oczywiście (podobnie jak w roku poprzednim) gospodarzem jest Łódzki Hipermarket M1.

Reklama

W turnieju mogą brać udział tylko i wyłącznie zawodnicy początkujący (osoby, które nie startowały w Mistrzostwach Polski i Pucharach Polski i nie osiągnęły sukcesów armwrestlingowych na innych, większych zawodach rangi krajowej).

Wszystkich sympatyków, początkujących albo, tych armwrestlerów (z małym stażem treningowym), którzy chcieliby spróbować swoich sił podczas profesjonalnego turnieju serdecznie zapraszamy 06 listopada na godzinę 10.00 (ważenie i weryfikacja) - Łódź, Hipermarket M1, ul. Brzezińska 27/29. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii wagowych (Mężczyźni: do 63kg, do 70kg, do 78kg, do 86kg, do 95kg, +95kg, Kobiety: OPEN oraz mini turniej dla dzieci) organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe.

AMATORZY - DO DZIEŁA!!!

Dowiedz się więcej na temat: dzieła | amator

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje