Adamek wkrótce rozpocznie sparingi

Tomasz Adamek (41-1, 27 KO) wrócił już do treningów z Rogerem Bloodworthem, po tym jak w poniedziałek odebrał w Chicago prestiżową nagrodę im. Muhammeda Alego.

"Minęły 3 tygodnie treningów technicznych w czasie, których koncentrowaliśmy się na wyeliminowaniu drobnych błędów w ustawieniu nóg, głowy i balansu ciałem" - napisał Polak na swoim blogu. 21 sierpnia zmierzy się w Newark z Michaelem Grantem.

Reklama

"Ostatnio doszły treningi siłowe, ale z przyrządami, których do tej pory nie używałem. Przyrząd pod nazwą Burn Machine zrobił na mnie duże wrażenie. Niewielkie urządzenie, które w zasadzie może zastąpić tradycyjne ćwiczenia z gruszką. Zarówno ja, jak i David Tua, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przyrządu, który dostarczył nam trener Roger Blodwoorth" - dodał Adamek.

"Wśród wielu ćwiczeń, które wykonuję istotnym elementem jest tarczowanie. Trener Roger Blodwoorth wymyślił specjalne zestawy ciosów i uników, które będą miały zastosowanie w walce z wysokim Grantem. Nie mogę pisać o szczegółach, ale zapewniam, że te ćwiczenia podobają mi się. Do walki jeszcze prawie 2 miesiące, ale myślimy już o sparingach" - stwierdził Tomasz Adamek.

Tomasz Adamek ćwiczy na Burn Machine:

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Adamek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje