90 minut i bramka Marka Zieńczuka w Grecji

W 15. kolejce greckiej Super Ligi, bramkę dla Skody Xanthi strzelił były zawodnik Wisły Kraków, Marek Zieńczuk. Kibice w Xanthi obejrzeli wyjątkowo emocjonujące spotkanie, do przerwy padło 5 bramek. Ostatecznie skończyło się 4:3. Zieńczuk rozegrał cały mecz.

Inny były zawodnik Wisły, Marcin Baszczyński kolejny raz rozegrał pełne 90 minut w barwach Atromitosu Ateny. Jego zespół wygrał na wyjeździe z Panthrakikosem aż 3:0, po hat-tricku Anastasakosa.

AEK Ateny przegrał na wyjeździe 0:2 z zespołem Asteras. Szkoleniowiec ateńskiej ekipy nie zdecydował się puścić w bój reprezentanta Polski, Rogera Guerreiro, który przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Olympiakos Pireus Michała Żewłakowa przegrał na wyjeździe z Arisem 0:1. Polski obrońca zagrał całe spotkanie.

Xanthi - Iraklis 4:3 (3:2)

0:1 Voutsias 2. min

1:1 Zienczuk 18. min

1:2 Sarakatsanos 28. min

2:2 Poy 36. min

3:2 Strba 45. min

4:2 Luciano 56. min

4:3 Milano 81. min