50 reprezentantów Polski na MŚ

25 zawodniczek i 25 zawodników naszej reprezentacji pojedzie na 10. mistrzostw świata w Helsinkach (6-14 sierpnia). To najliczniejsza ekipa w historii udziału Polaków w tej imprezie.

Kobiety

Reklama

Imię i nazwisko klub konkurencja

Anna Guzowska (AZS AWF Warszawa) 200 m, 400 m, 4x400 m

Grażyna Prokopek (AZS AWF Warszawa) 4x400 m

Ewelina Sętowska (AZS AWF Warszawa) 800 m

Anna Jakubczak (Agros Zamość) 1500 m

Wioletta Frankiewicz-Janowska (AZS AWF Kraków) 5000 m, 3000 m z przeszk.

Dorota Gruca (Agros Zamość) maraton

Aurelia Trywiańska (AZS AWF Warszawa) 100 m ppł

Marta Chrust-Rożej (AZS AWF Wrocław) 400 m ppł

Anna Jesień (AZS AWF Warszawa) 400 m ppł, 4x400 m

Małgorzata Pskit (AZS AWF Wrocław) 400 m ppł, 4x400 m

Monika Pyrek (MKL Szczecin) tyczka

Anna Rogowska (SKLA Sopot) tyczka

Wioletta Potępa (AZS AWF Warszawa) dysk

Marzena Wysocka (AZS AWF Biała Podlaska) dysk

Joanna Wiśniewska (Gwardia Warszawa) dysk

Kamila Skolimowska (Gwardia Warszawa) młot

Barbara Madejczyk (Jantar Ustka) oszczep

Magdalena Szczepańska (AZS AWFiS Gdańsk) siedmiobój

Iwona Brzezińska (Skra Warszawa) 4x100 m

Dorota Dydo (AZS Poznań) 4x100 m

Daria Onyśko (AZS Poznań) 4x100 m

Marta Jeschke (SKLA Sopot) 4x100 m

Iwona Dorobisz? (AZS AWF Wrocław) 4x100 m

Monika Bejnar (AZS AWF Warszawa) 4x400 m

Zuzanna Radecka (AZS AWF Katowice) 4x400 m

Mężczyźni

Imię i nazwisko klub konkurencja

Łukasz Chyła (SKLA Sopot) 100 m, 4x100 m

Marcin Jędrusiński (AZS Poznań) 200 m, 4x100 m

Marcin Marciniszym (Śląsk Wrocław) 400 m, 4x400 m

Paweł Czapiewski (Lubusz Słubice) 800 m

Rafał Wójcik (KKL Kielce) maraton

Radosław Popławski (MKSiT Astra Nowa Sól) 3000 m z przeszkodami

Jakub Czaja (SKLA Sopot) 3000 m z przeszkodami

Grzegorz Sposób (Start Lublin) wzwyż

Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa) kula

Andrzej Krawczyk (AZS AWF Biała Podlaska) dysk

Szymon Ziółkowski (AZS Poznań) młot

Rafał Dyś (AZS AWF Katowice) chód 20 km

Kamil Kalka (Gwda Piła) chód 20 km

Beniamin Kuciński (AZS AWF Katowice) chód 20 km

Rafał Fedaczyński (Unia Hrubieszów) chód 50 km

Roman Magdziarczyk (AZS AWFiS Gdańsk) chód 50 km

Grzegorz Sudoł (AZS AWF Kraków) chód 50 km

Michał Bielczyk (AZS AWF Warszawa) 4x100 m

Zbigniew Tulin (Legia Warszawa) 4x100 m

Marcin Nowak (AZS AWF Kraków) 4x100 m

Marcin Urbaś (AZS AWF Kraków) 4x100 m

Piotr Klimczak (AZS AWF Kraków) 4x400 m

Robert Maćkowiak (WKS Śląsk Wrocław) 4x400 m

Piotr Rysiukiewicz (WKS Śląsk Wrocław) 4x400 m

Rafał Wieruszewski (LKS Orkan Wielkopolska) 4x400 m

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama