11na11.pl: Rewelacja Ekstraklasy znów zaskoczyła typerów

Żadnemu typerowi biorącemu udział w zabawie w naszym serwisie 11na11.pl nie udało się poprawnie wytypować wyników wszystkich spotkań 8. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Nie masz konta? Zaloguj się do 11na11.pl! KLIKNIJ!

Reklama

Przed ostatnim meczem kolejki szansę mieli na to Ajwen, BananRKS i Croatia, ale każdy z nich postawił na zwycięstwo Polonii z Koroną i musiał pogodzić się ze stratą punktu, bo kielecka rewelacja początku sezonu i tym razem nie przegrała. Na czele rankingu kolejki jest więc ośmiu typerów z siedmioma punktami.

Remis w Warszawie przewidział za to typer pod pseudonimem 170189 i dzięki temu obronił prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Nie była to dla niego udana kolejka, bo zgarnął zaledwie punkty i grupa pościgowa zmniejszyła straty. Shauille34 skasował 4,5 punktu i do lidera traci już tylko jedno "oczko".

Z ekspertów INTERIA.PL najlepiej poszło tym razem Romanowi Kołtoniowi. Po trzech pierwszych meczach 8. kolejki miał trzy pudła, ale rezultaty pozostałych wytypował bezbłędnie. Tylko pół punktu mniej zgarnął Michał Białoński, dzięki czemu umocnił się na pozycji lidera ekspertów.

W 8. kolejce typerów najbardziej zawiódł Górnik Zabrze - na jego zwycięstwo stawiało 71 procent typujących, a kolejne 9 procent jego wygraną podpierało się remisem. Zabrzanie rozegrali jednak bardzo słabe spotkanie i u siebie ulegli Cracovii. Niespodziankę sprawiła typerom także Korona. Była skazywana na porażkę z "Czarnymi Koszulami", a tymczasem wywiozła z Warszawy cenny punkt i wciąż jest niepokonana w lidze.

Już dzisiaj możecie typować wyniki dziewiątej kolejki. Pamiętajcie, że typowanie na daną kolejkę kończy się z momentem rozpoczęcia pierwszego jej meczu.

Zapraszamy też do drugiej edycji naszego konkursu, która potrwa od 26 do 30 września. Pytanie brzmi: "Kto jest najlepszym piłkarzem Ekstraklasy? Uzasadnij odpowiedź".

Równocześnie jeszcze raz gratulujemy laureatom edycji sierpniowej, którzy mieli za zadanie "opisać wrażenia z pierwszego meczu Ekstraklasy, który oglądałeś na stadionie".

Nagrodę główną wygrała Hanna Olejnik (Victoria55), natomiast nagrody drugiego stopnia otrzymali: Maciej Tyka (Tyka_m), Ryszard Kułaga, Mateusz Górnik (prezesmat88), Marcin Sieradzki, Michał Kasztelan, Robert Mastalerek, Rafał Wojtyna (Rafał W), Radosław Judziński ("Fannn") i Jakub Olejnik (victor80).

Zarejestruj się w serwisie 11na11.pl i rozpocznij typowanie już teraz!

Wyniki, terminarz i tabela T-Mobile Ekstraklasy

Dowiedz się więcej na temat: typer | Ekstraklasa | Polonia Warszawa | Korona Kielce | Cracovia | Górnik Zabrze

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje