11na11.pl: Podsumowanie 11. kolejki Ekstraklasy

Za nami jubileuszowa, bo już 11. typowanie wyników Ekstraklasy w naszym typerze "11na11.pl". Tym razem wcale nie było łatwo o przewidzenie wyników meczów. Komplet wytypowało tylko dwóch użytkowników. Paradoksem kolejki jest fakt, że największym przegranym okazał się... Nostradamus, którego proroctwa okazały się kompletnie chybione.

Typujcie już 12. kolejkę! Nie ma na co czekać!

Reklama

Gwiazdami 11. kolejki zostali PrzemekSE i Cywencjusz. Obaj bezbłędnie wytypowali wszystkie wyniki spotkań Ekstraklasy. I choć nie znajdują się w czołówce klasyfikacji generalnej, to zarobili sporo punktów i awansowali w rankingu - odpowiednio na 689. i 3384 miejsce.

Liderzy naszej tabeli, czyli Czar i Kempas tym razem nie "ustrzelili" kompletu punktów, zgodnie zgarniając po 5 punktów.

Sposród typerów czołowej dziesiątki klasyfikacji generalnej, najlepiej typował Pawel516399192, który pomylił się jedynie przy przewidywaniu wyniku meczu Lechii z Lechem - stawiał na "Kolejorza".

Największym przegranym kolejki okazał się... Nostradamus. Tym razem jego proroctwa okazały się zupełnie nietrafione, bo ani jeden wynik meczu nie został wytypowany poprawnie. Okazuje się, że wyników spotkań Ekstraklasy nie da się tak po prostu wyczytać z gwiazd...

Teraz słówko o naszych ekspertach. Pozycję lidera utrzymuje Michał Białoński, który odskoczył od reszty stawki na 6,5 punkta. W 11. kolejce zgarnął 6 punktów, o dwa więcej, niż zajmujący drugie miejsce Dariusz Wołowski.

Ostatnia wśród ekspertów jest reporterka Canal +, Paulina Czarnota-Bojarska, ale tym razem podgoniła ona resztę stawki dopisując sobie 5 cennych punktów.

Już dzisiaj możecie typować wyniki kolejnej - 12. kolejki. Pamiętajcie, że typowanie na daną kolejkę kończy się z momentem rozpoczęcia pierwszego jej meczu.

Zarejestruj się w serwisie 11na11.pl i rozpocznij typowanie już teraz!

Wyniki, terminarz i tabela T-Mobile Ekstraklasy

Typujcie już 12. kolejkę! Nie ma na co czekać!

Dowiedz się więcej na temat: Ekstraklasa | Roman Kołtoń | Grzegorz Mielcarski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje