1. liga żużla: Faworyci w półfinałach

Żużlowcy Unii Tarnów i Marmy Hadykówki Rzeszów wygrali rewanżowe mecze 1. rundy play off i awansowali do półfinałów 1. ligi. Znalazły się w nim także zespoły Lokomotivu Daugavpils i Startu Gniezno.

Rewanżowe mecze 1. rundy play off:

Reklama

Unia Tarnów - ROW Rybnik 58:34

Pierwszy mecz 54:37 wygrała Unia i awansowała do półfinału.

Unia Tarnów: Sebastian Ułamek 15, Szymon Kiełbasa 14, Piotr Świderski 13, Janusz Kołodziej 10, Bjarne Pedersen 5, Jakub Jamróg 1, Tadeusz Kostro 0.

ROW Rybnik: Sławomir Pyszny 8, Andriej Karpow 8, Adam Pawliczek 7, Michał Mitko 6, Bartosz Szymura 3, Maciej Chochliński 2, Mateusz Domański 0.

Najlepszy czas uzyskał Sebastian Ułamek w 15. wyścigu - 70,19 s. Widzów 2 500.

Marma Hadykówka Rzeszów - PSŻ Milion Team Poznań 61:30

Pierwszy mecz wygrała Marma 47:43 i awansowała do półfinału.

Marma Hadykówka Rzeszów: Maciej Kuciapa 13, Mikael Max 12, Dawid Stachyra 12, Paweł Miesiąc 9, Dawid Lampart 8, Cameron Woodward 5, Mateusz Szostek 2.

PSŻ Milion Team Poznań: Łukasz Jankowski 11, Norbert Kościuch 8, Zbigniew Suchecki 7, Mateusz Szczepaniak 2, Adam Kajoch 1, Grzegorz Stróżyk 1, Daniel Pytel 0.

Najlepszy czas dnia uzyskał Dawid Lampart w pierwszym wyścigu - 64,88 s. Widzów 3 000.

Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 56:37

Pierwszy mecz wygrał Start 52:41. Oba zespoły awansowały do półfinałów.

Lokomotiv Daugavpils: Maksim Bogdanow 15, Grigirij Łaguta 12, Andriej Korolew 11, Roman Poważnyj 7, Wiaczesław Gieruckis 5, Artiom Łaguta 4, Jewgienij Karawackis 2.

Start Gniezno: Peter Ljung 14, Krzysztof Jabłoński 12, Krzysztof Słaboń 4, Mirosław Jabłoński 2, Mariusz Puszakowski 2, Kacper Gomólski 1, Robin Aspegren 1, Morten Risager 1.

Zestawienie półfinałów:

30 sierpnia

Start - Unia

Lokomotiv - Marma

6 września

Unia - Start

Marma - Lokomotiv

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: zespoły | Unia Tarnów | mecz | play off | mecze | Gniezno | Rzeszów | start | liga | Tarnów

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama